Web Sitesi Neden Yavaş Açılır?

Ana Sayfa » GENEL » Web Sitesi Neden Yavaş Açılır?
Web Sitesi Neden Yavaş Açılır?

Web sitesi olan hemen hemen herkesin yaşadığı sorunlardan birisi olan web sitesinin geç açılma sorunu birçok kişinin başına gelen sorunların başında yer almaktadır.

Web sitesinin yavaş yüklenmesi sonucu ortaya çıkan web sitesinin geç açılma sorunuyla ilgili olarak birkaç durum söz konusudur. Bilgisayarınızın kötü yazılımlara maruz kalması sonucu tarayıcınızda çeşitli sıkıntılar yaşayabilirsiniz buda web sitelerinin geç açılmasına sebep olmaktadır. Web sitelerine erişim sağlarken ilk olarak bilgisayarın sorunu olup olmadığı denetlenmelidir. Yaşanabilecek diğer sorunlardan birisi de ağ bağlantısı kaynaklı olabilmektedir.

Bağlantı Sağlayıcılar Önemli

Kullandığınız ISS düşük kaliteye sahipse veya İSS’nizde kesinti mevcutsa başka bir servis sağlayıcısı ile erişmeyi deneyin girdiğiniz site sorunsuz olarak görüntüleniyorsa yaşanan sorun İnternet bağlantısından kaynaklanmaktadır. Yavaş bir web sitesinin diğer sorunlarından birisi de sunucu kaynaklı olabilmektedir. Ayrıca sitedeki yüksek trafikten de kaynaklanabilmektedir. Yüksek trafik CPU ve RAM sunucu kaynaklarını tüketebilmektedir. Aynı zamanda sunucu kalitesinin düşük ya da yetersiz olması web sitesinin yavaşlamasına yol açmaktadır.

 

Web Sitesi Neden Yavaş Açılır? - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

BENZER İÇERİKLERİlginizi çekebilecek diğer içerikler

Hamsi Kuşu

Hamsi Kuşu 22 Temmuz 2020

Aft Bitkisel Çözüm

Aft Bitkisel Çözüm 17 Temmuz 2020

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

İtfaiyecilik Nedir? Kilo Alabilmek İçin Ne Yapmalıyız? Rüya Nedir? Neden Görülür? Hayvan Saldırılarından Nasıl Korunmalıyız? AFT NEDİR, AFTLAR NASIL TEDAVİ EDİLİR? Düşük Tansiyona Ne İyi Gelir?

FACEBOOK'TA BİZ

Site içerisinde yer alan tüm içerikler, WebAilem.Com'a aittir, izinsiz kopyalanamaz ve kullanılamaz.Site içindeki hiçbir doküman, sayfa, grafik, tasarım unsuru ve diğer unsurlar izin alınmaksızın kopyalanamaz, başka yere taşınamaz, alıntı yapılamaz, internet üzerinde veya her ne şekilde olursa olsun yayınlanamaz ve kullanılamaz!

WebAilem.Com | © Copyright 2019 | Tüm Hakları Saklıdır |