Teknolojide Yeni Gelişmeler

Ana Sayfa » GENEL » Teknolojide Yeni Gelişmeler
Teknolojide Yeni Gelişmeler

Akıllı telefonlar sayesinde yönetilen akıllı televizyon ile keyifle dizileri izlemek mümkün olmaktadır. Bu keyifli ortamı yazın serin, kışın sıcak hale getirecek akıllı klimalarda gündemdedir. Hotpoint K002927 model numaralı klima hem az gürültü ile etkin ısınma – soğutma performansı gösterirken hem de  A+++ enerji tüketimi sayesinde tasarruf sağlamaktadır. Wi-fi bağlantısı uzaktan yönetilmesinden dolayı evde wi-fi bağlantısı eşleştirildikten sonra akıllı telefon uygulaması üzerinden evin ısı değerlerini kontrol altında tutmaya olanak sağlamaktadır. Bir akıllı evin olmazsa olmazları arasında yer alan Hotpoint K002927 özellikle yaz günlerin de bunaltıcı havayı eve gelmeden önce serinletmek ya da soğuk kış günlerinde sıcak bir eve adım atmak için en çok tercih edilen alternatifler arasında yer almaktadır.

Akıllı Kombi Kiti

Artık eski dönemlerdeki gibi uzakta olan evler tozlu raflarda kalmayarak uzakta olunsa dahi ısıtılıp soğutulabilmektedir. Fakat göz ardı edilmemesi gereken kural ise bütçeleri fazla zorlamadan akıllı ev konseptini yaşamaktır. Bu durumda ise en makul seçenek halihazırda bulunan evi ısıtarak kombiyi akıllandıran Cosa kombi paketi sizlere göre. Bu cihaz kombi teknik servis tarafından kurulumu tamamlandıktan sonra wi-fi bağlantısı ile evleri uzaktan ısıtmak mümkün hale gelmektedir. Son derece kolay bir kullanıma sahip olan cosa kombi sektöründeki tüm kombilerle uyumlu yapıda tasarlanmıştır. Cihaz kombiye bağlandıktan sonra web ya da mobil uygulaması üzerinden kombi kontrolü sağlanabilmektedir.

Akıllı Buzdolabı

Akıllı ev ürünlerine uygun olan ilginç bir ürün daha toplumumuzu karşılamaktadır. LG’nin wifi bağlantılı akıllı buzdolabı LG-GN -H702HQHU akıllı ürünü ise sadece wi-fi bağlantısı ile bitmemekte. Özellikle buzdolabını her an her yerde kontrol etmeyi sağlayan ve yazlığı olanlar için büyük alternatifler sunan akıllı buzdolabı internete bağlı olduğu her yerde sıcaklık kontrolünü elinde tutma imkanını mümkün kılmaktadır. Üst düzey bir buzdolabı olan LG teknolojisi sayesinde her zaman sabit ve eşit soğutma imkanı yer almaktadır.  İçerisinde 0 derece civarında sabit sıcaklık sunan, buz çözme bölmesi bulunan akıllı buzdolabı bir akıllı evde kesinlikle yer alması gereken cihazlar arasındadır. Bu sayede istenen tüm alternatifleri sunan buzdolabı ile daha rahat bir yaşam sürmek mümkün hale gelmektedir.

Teknolojide Yeni Gelişmeler - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

BENZER İÇERİKLERİlginizi çekebilecek diğer içerikler

Hamsi Kuşu

Hamsi Kuşu 22 Temmuz 2020

Aft Bitkisel Çözüm

Aft Bitkisel Çözüm 17 Temmuz 2020

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

Düşünce Gücüyle Bir Gezinti: Astral Seyahat Canlı Videoları Paylaşan Gözlük İşaret Dili Nedir? Neden Öğrenmeliyiz? REFLÜ NEDİR? Yorgunlukla Nasıl Başa Çıkabiliriz? İnternet Üzerinden Yapılan Alışverişler Güvenli mi?

FACEBOOK'TA BİZ

Site içerisinde yer alan tüm içerikler, WebAilem.Com'a aittir, izinsiz kopyalanamaz ve kullanılamaz.Site içindeki hiçbir doküman, sayfa, grafik, tasarım unsuru ve diğer unsurlar izin alınmaksızın kopyalanamaz, başka yere taşınamaz, alıntı yapılamaz, internet üzerinde veya her ne şekilde olursa olsun yayınlanamaz ve kullanılamaz!

WebAilem.Com | © Copyright 2019 | Tüm Hakları Saklıdır |