Sivilceler Nasıl Geçer?

Ana Sayfa » GENEL » Sivilceler Nasıl Geçer?
Sivilceler Nasıl Geçer?

Sivilceler başta ergenlik çağındaki genç kızlar olmak üzere, yağlı bir cilde sahip olanlar için de büyük bir problemdir. Sivilcelerin ciltte yarattığı hasarlı ve kusurlu görüntü zor geçmektedir.

 

Sivilceler yüz güzelliğine gölge düşürdüğünden dolayı sivilceleri geçirmek için doğal yollara başvurulmalıdır. Sivilceler nasıl geçer;

 

Sivilce izlerinizi yok etmek için limondan yararlanabilirsiniz. Birkaç damla limonu birkaç damla gülsuyu ile karıştırarak pamuk ile sivilcelerinizin rengini açabilirsiniz. Bu karışımı uyguladıktan sonra 10 – 15 dakika cildinizde bu karışımı bekleterek yüzünüzü yıkamalısınız.

 

E vitamini sivilceleri yok etmek için önemli bir etkiye sahiptir. E vitamini cildinize uygulamak için eczanelerden elde edebileceğiniz e vitamini kapsülleriyle sivilce izlerinizi yok edebilirsiniz. E vitamini kapsüllünü bir kaba koyduktan sonra üzerine birkaç damla buğday yağı ekleyerek cildinize uygulamalısınız. Cildinize pamuk yardımıyla uygulayabileceğiniz bu karışım sivilce izlerinizi iki hafta kadar kısa bir sürede yok edecektir. Bu karışımı haftada 3 kez uygulamalısınız.

 

Cildinizi nemlendirmekte sivilce izlerinizi yok etmek için bir önem taşımaktadır. Bunun için aloe vera jeli ile öncelikle cildinizi nemlendirerek temizlemelisiniz. Bir kaba süzme balı ekleyerek üzerine de birçok yerden temin edebileceğiniz aspirini ekleyerek sivilcelerinize uygulamalısınız. Sivilcelerinize uygulama yaptıktan sonra bir süre karışımı cildinizde bekletmelisiniz. Daha sonra da cildinizden 10 dakika sonra yıkamalısınız.

Sivilce izlerinizi geçirmek için yüzlerinizi temizlemekte çok önemlidir. Sivilce izlerinizi temizlemek için cildinizi duru su ile temizleyebilirsiniz. Ayrıca zeytinyağlı sabun ile cildinizi temizleyerek yıkayabilirsiniz. Bu şekilde cildinizi temizleyerek sivilcelerinizden zamanla arınabilirsiniz.

Sivilceler Nasıl Geçer? - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

BENZER İÇERİKLERİlginizi çekebilecek diğer içerikler

Hamsi Kuşu

Hamsi Kuşu 22 Temmuz 2020

Aft Bitkisel Çözüm

Aft Bitkisel Çözüm 17 Temmuz 2020

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

Düşünce Gücüyle Bir Gezinti: Astral Seyahat Canlı Videoları Paylaşan Gözlük İşaret Dili Nedir? Neden Öğrenmeliyiz? REFLÜ NEDİR? Yorgunlukla Nasıl Başa Çıkabiliriz? İnternet Üzerinden Yapılan Alışverişler Güvenli mi?

FACEBOOK'TA BİZ

Site içerisinde yer alan tüm içerikler, WebAilem.Com'a aittir, izinsiz kopyalanamaz ve kullanılamaz.Site içindeki hiçbir doküman, sayfa, grafik, tasarım unsuru ve diğer unsurlar izin alınmaksızın kopyalanamaz, başka yere taşınamaz, alıntı yapılamaz, internet üzerinde veya her ne şekilde olursa olsun yayınlanamaz ve kullanılamaz!

WebAilem.Com | © Copyright 2019 | Tüm Hakları Saklıdır |