Koşu Ayakkabısı

Ana Sayfa » GENEL » Koşu Ayakkabısı
Koşu Ayakkabısı

Under Armour HovrSonic Connected Koşu Ayakkabısı

Akıllı koşu ayakkabılarından biri olan UnderArmour HOVR Sonic modeli ile son dönemlerde göz alıcı tasarımları, rahatlığı ve ayaklara nefes aldıran dokusu sayesinde öne çıkan ayakkabılara imza atan firma bu kez teknoloji tutkunlarına hitap etmektedir. Record sensör teknolojisi sayesinde koşu ya da yürüyüş esnasında iOS Android cihazlara aktarmak mümkündür. Nefes alan kumaş dokulu ayakkabılar sadece teknolojik olmakla kalmıyor aynı zamanda büyük bir rahatlık olanağı sunuyor. Uzun mesafede koşu antrenmanı gerçekleştirmekten hoşlanan bireyler bu alanda kendisini geliştirmek adına motive olmak için bu ayakkabıları sıklıkla tercih etmektedir.

Posture Reminder Tişört

Türkçe karşılığından anlaşılabileceği üzere Posture Reminder Tişört duruş hatırlatıcı tişört anlamına gelmektedir. Sektöründe giyilebilir teknoloji ürünleri arasında yer alan ve en faydalı örneklerden biri içerisinde bulunan tişört omurganın deforme olmaması için toplumumuza sunulmaktadır. Naylon ve spandex malzemeden imal edilen tişört içlik olarak da kullanılabilirken hem kadın hem de erkekler için beden seçeneklerine sahiptir. Bu tişört çağımızın vebası duruş bozukluğunun önüne geçmek için tedavi yöntemidir. Müzik dinlerken özgürleşme fikrini başarılı tasarımlarla hayata geçiren Bose firması gördüğünde herkesin aşık olacağı bose sound wear giyilebilir hoparlör modülü ile sunumunu gerçekleştirmiştir. Kulaklıktan rahatsız olan kişiler için stilistik giyilebilir cihazlardan zevk duyan, müzik dinlemeyi seven kişilere hitap eden bu ürün aynı zamanda harika bir ses kalitesine sahiptir.

Akıllı Yüzük

Parmağa takılarak telefonla eşleştiği andan itibaren hareketleri takip eden ve kalp atışını ölçen yanı sıra uyku takibini yapan bu yüzük teknoloji harikaları arasında yer almaktadır.Tasarımı ile de ilgileri üzerine oldukça fazla çekmektedir. Kozmetik devleri arasında yer alan Roche-Posay giyilebilir teknoloji ürünleri ile kozmetik sektörünün bağlantılı olabilmesi teknolojinin ne kadar geniş bir alana hükmettiğini yine göstermektedir.  RochePosay yakalara takıldıktan sonra maruz kalınan ultraviyole ışınlarını ölçerek havadaki nem ve polen yoğunluğunu da akıllı telefonlara rapor etmektedir. Aynı zamanda pilsiz özelliğe sahip olmasından dolayı cihaz kıyafetlere takıldıktan sonra asla şarj etme gereksinimini hissettirmemektedir. Parmaklara geçirilerek görünmez bir eldiven gibi parmakları saran tapstrap ise hem mouse, hem klavye olarak kullanılabilmektedir.

 

Koşu Ayakkabısı - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

BENZER İÇERİKLERİlginizi çekebilecek diğer içerikler

Hamsi Kuşu

Hamsi Kuşu 22 Temmuz 2020

Aft Bitkisel Çözüm

Aft Bitkisel Çözüm 17 Temmuz 2020

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

Neden Sürekli Ertelemek İhtiyacı Duyarız? İlk Tüp Bebek Uygulaması Neden Başarısız Olur? Rüya Nedir? Neden Görülür? Bilişim Teknolojileri Nedir? MODERN ÇAĞIN HASTALIĞI SİNİR SIKIŞMASI Cinsel İstek Kaybı

FACEBOOK'TA BİZ

Site içerisinde yer alan tüm içerikler, WebAilem.Com'a aittir, izinsiz kopyalanamaz ve kullanılamaz.Site içindeki hiçbir doküman, sayfa, grafik, tasarım unsuru ve diğer unsurlar izin alınmaksızın kopyalanamaz, başka yere taşınamaz, alıntı yapılamaz, internet üzerinde veya her ne şekilde olursa olsun yayınlanamaz ve kullanılamaz!

WebAilem.Com | © Copyright 2019 | Tüm Hakları Saklıdır |