BAYANLARIN VAZGEÇİLMEZİ STİLETTOLAR

Ana Sayfa » GENEL » BAYANLARIN VAZGEÇİLMEZİ STİLETTOLAR
BAYANLARIN VAZGEÇİLMEZİ STİLETTOLAR

Topuklu ayakkabılar hiç kuşkusuz tüm bayanların özellikle çalışma hayatında olan iş kadınlarının severek giydiği ayakkabı modellerindendir. Genel anlamda bakıldığında tüm bayanlar gün içerisinde şık ve zarif olmak, öyle hissetmek isterler. Beğenerek aldıkları stilettoları giydiklerinde kendilerini özgüvenli ve çekici ve mutlu hissedeceklerdir. Her koşulda şık ve çekici olmak isteyen kadınlar yüksek topukların vermiş olduğu tüm rahatsızlıkları gözardı ederek topuklu ayakkabılarıyla geçici de olsa mutluluk yaşamayı seçerler.

Sizlerde “topuklu ayakkabılarım olmadan asla!” diyenlerden misiniz? Peki yüksek topuklularla rahatlıkla yürüyebiliyor musunuz?  Eğer ki yanıtınız hayır ise zarif bir şekilde yüksek topuklu stilettolarla yürümek istiyorsanız bu makalemize bir göz atmalısınız:

YÜKSEK TOPUKLU AYAKKABIYLA NASIL RAHAT VE ZARİF YÜRÜNÜR?

Topuklu ayakkabılar bayanların en sevdiği aksesuarlardan biridir. Tüm kadınlar stilettoları kullanmayı severler. Ne kadar yüksek topuklu stilettolarla yürümek cesaret istese de kendilerini olduğundan daha uzun bacaklı ve ince gösterdiğinden dolayı yüksek topuklu ayakkabılarla gezinmek günün sununda ayakları yorsa da doğru ayakkabı seçiminin püf noktalarını bilen bayanlar tarafından bu durum keyifli bir hale dönüşebiliyor. Peki rahatlıkla kullanabileceğimiz yüksek topuklu ayakkabıyı nasıl seçmemiz gerekir:

  • KALIN TOPUKLU AYAKKABI TERCİH EDİLMELİ: Genellikle yüksek topuklu ayakkabı seçerken kadınlarımız ince topuk mu almalıyım, yada kalın topuk mu derken kararsız kalmaktadırlar. Ayak sağlığı açısından kalın topuk ile denge daha rahat sağlandığından uzmanlar kalın topuğun tercih edilmesini savunurlar.
  • TOPUK BOYU 5 -6 CM OLMALI: Topuk boyu ayak sağlığı açısından ideal olan 5 -6 cm olmalıdır.
  • AYAK YAPISI DOĞRU BİLİNMELİ:Topuklu ayakkabı seçerken özellikle ayak numarası ve ayağın yapısı doğru bilinmelidir. Kimi kadınların ayakları ince olurken kimisi de taraklı olduğundan her kadının beğendiği model gerek ayak sağlığı açısından gerekse görsel olarak uygun olmayacaktır.
  • BURUN KISMINA DİKKAT EDİLMELİ: Yüksek topuklularda topuk boyu arttıkça ayakkabının burun kısmına olan basınçta artar. O yüzden taraklı ve geniş ayaklara sahipseniz ayak sağlınız için burun kısmı sivri modellerden kaçınarak, yuvarlak burunlu modellere yönelmeniz gerekmektedir.

BAYANLARIN VAZGEÇİLMEZİ STİLETTOLAR - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

BENZER İÇERİKLERİlginizi çekebilecek diğer içerikler

Hamsi Kuşu

Hamsi Kuşu 22 Temmuz 2020

Aft Bitkisel Çözüm

Aft Bitkisel Çözüm 17 Temmuz 2020

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

Neden Sürekli Ertelemek İhtiyacı Duyarız? İlk Tüp Bebek Uygulaması Neden Başarısız Olur? Rüya Nedir? Neden Görülür? Bilişim Teknolojileri Nedir? MODERN ÇAĞIN HASTALIĞI SİNİR SIKIŞMASI Cinsel İstek Kaybı

FACEBOOK'TA BİZ

Site içerisinde yer alan tüm içerikler, WebAilem.Com'a aittir, izinsiz kopyalanamaz ve kullanılamaz.Site içindeki hiçbir doküman, sayfa, grafik, tasarım unsuru ve diğer unsurlar izin alınmaksızın kopyalanamaz, başka yere taşınamaz, alıntı yapılamaz, internet üzerinde veya her ne şekilde olursa olsun yayınlanamaz ve kullanılamaz!

WebAilem.Com | © Copyright 2019 | Tüm Hakları Saklıdır |