Kablosuz İnternet Alan Genişletici

Ana Sayfa » GENEL » Kablosuz İnternet Alan Genişletici
Kablosuz İnternet Alan Genişletici

Hızlı ve kesintisiz kablosuz bağlantı isteyen kişiler akıllı ev konsepti için oldukça önemli olan TPlinkRe205AC 7504 antenli Menzil genişletici temin edebilmektedir. Fakat gerçek olan interneti dağıtan modem ne kadar güçlü olursa olsun geniş mekanlarda sinyal problemleri mutlaka yaşanabilmektedir. Özellikle dubleks ya da geniş metrekare evler de bazı bölümler kör nokta haline gelebilmektedir. Bu durumlar için wi-fi menzil genişletici cihazların mutlaka temin edilmesi gerekmektedir. Akıllı ev konseptlerin de kablosuz sorunu yaşanan odalarda ya da o bölgelerde 2 antenli menzil genişletici iyi frekans bantlarında, kablosuz dağıtım yapılabilmesine olanak sağlamak mümkündür. Kablosuz internet bağlantılarında dairesel bir alan düşünülerek internetin az çeken kesişim noktalarını menzil genişletici takılarak wi-fi bağlantı sorunları ortadan kaldırılabilmektedir.

Akıllı Priz

Akıllı en konseptinde tüm eşyaların elektrikle çalıştığını herkes bilmektedir. Evden uzakta olunduğu zamanlarda kontrol edilebilen çamaşır makineleri, bulaşık makinaları ve buzdolap’ları her ne kadar akıllı olsa dahi acil bir kapanma işlemi yapılması gerektiğinde çaresiz kalınmaktadır. Wi-fi bağlantısı akıllı telefonlar üzerinden kontrol edilebildiği gibi. Wifi smartplug isimli ürün hem üzerine takıldığında cihazın istenildiği zaman açılıp kapanmasını olanak sağlarken hem de cihazları ne kadar elektrik tükettiğini tespit etmektedir. 2,4 GHz frekans bandında tüm wi-fi modemlerle eşleşen Smartplug Hs110, Android 4.1 ve üzeri Android cihazlarla, iOS 8 ve üzeri iOS cihazlarda üretilebilmektedir.

Akıllı Güvenlik Kamerası

Akıllı evlerin konforlu ve keyifli olduğu kadar pahalı eşyaları bünyesinde barındırdığı bilinmektedir. Akıllı evde istenildiği üzere canlı takip yapılmasını istiyorsanız ZYXEL Aurora CAM3115 IP kamerayı tercih etmek daha alternatifli olacaktır. NAS cihazları doğrudan kayıt ücretsiz 16 GB bulut depolama olanağı sunan destekli ip kamera hareket algılama ve gece görüş özelliklerini de içerisinde barındırmaktadır. Zamanlanmış kayıt, iki yönlü sesli iletişim ve anlık mail uygulama bildirimleri gibi niteliklere sahip olan kamera akıllı evi koruyarak tüm olanakları kişiye sunmaktadır. Bu sayede kısa zaman içerisinde hem evinizin hem de ailenizin güvenliğini daha kolay sağlamış olurken her yerden de ailenizi izleme olanağına sahip olursunuz.

 

Kablosuz İnternet Alan Genişletici - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

BENZER İÇERİKLERİlginizi çekebilecek diğer içerikler

Hamsi Kuşu

Hamsi Kuşu 22 Temmuz 2020

Aft Bitkisel Çözüm

Aft Bitkisel Çözüm 17 Temmuz 2020

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

Web Sitesi Neden Yavaş Açılır? Varisler Kadınların Korkulu Rüyası Benzinli mi, Dizel mi? Güneş enerjisi nedir? Neden Kitap Okumalıyız? Vişnenin Faydaları Nelerdir ?

FACEBOOK'TA BİZ

Site içerisinde yer alan tüm içerikler, WebAilem.Com'a aittir, izinsiz kopyalanamaz ve kullanılamaz.Site içindeki hiçbir doküman, sayfa, grafik, tasarım unsuru ve diğer unsurlar izin alınmaksızın kopyalanamaz, başka yere taşınamaz, alıntı yapılamaz, internet üzerinde veya her ne şekilde olursa olsun yayınlanamaz ve kullanılamaz!

WebAilem.Com | © Copyright 2019 | Tüm Hakları Saklıdır |