iOS Cihazlar İçin 32GB Usb Bellek

Ana Sayfa » GENEL » iOS Cihazlar İçin 32GB Usb Bellek
iOS Cihazlar İçin 32GB Usb Bellek

 

Pratik çözümler arasında yer alan iPhone ya da iPad kullanılıyorsa eğer bu doğrultuda iOS cihazları tercih edenler adına lightning girişine sahip olan bir flash bellek daha doğru olacaktır. SanDisk ixpand 32 GB USB bellek iOS cihazlarda ki fotoğraflara ve kişisel verilere pratik bir halde yedekleme olanağı sunmaktadır. Bu cihaz sayesinde hem tanıdıklarınıza fotoğraf alışverişi yapabilirken hem de mobil cihazların depolama alanlarını genişletme olanağına sahip olabilirsiniz. Ürünle ilgili oldukça fazla paylaşım olmasından dolayı rahatlıkla detaylı bilgiye ulaşmak ve ürün hakkında analizler yaparak temin etme olanağına sahip olmak mümkündür. Bu sayede daha rahat ve daha pratik bir halde bilgilerinizi flash belleğe depolama şansını yakalayabilirsiniz.

Oyuncu Mouse

Oyuncu bir kişiliğe sahipseniz ve oyunlarda daha başarılı olmak istiyorsanız eğer Hyper XPulsefire kısa zaman içerisinde temin edilebilmektedir. Bu movse hem karizmatik tasarımı hem de kırmızı ışıklandırması ile oldukça müthiş bir görünüme sahiptir. Yüksek işaretleme doğruluğu sunan PicsArt 3310 sensörü ile kısa zaman içerisinde rakiplerinizi keklik gibi avlayarak bu movse sayesinde oyunlarınızı kazanabilirsiniz. HyperXPulsefire toplumumuzu bilgisayar başına kilitleyecek kadar karizmatik görünümü ve ürünle ilgili daha detaylı bilgileri temin etme seçenekleri kısa zaman içerisinde bulunabilmektedir. Uygun fiyatlı olması nedeniyle de sorunsuz bir şekilde movse temin edilebilmektedir. Bunun için sadece web sitelerini ziyaret etmek yeterli olmaktadır.

Hava Koşullarına Adapte Olabilen Akıllı Mont

Sağlam ve dayanıklı yapısı bulunan akıllı kumaşlar kullanılarak zaman sorun edilmeden tamamen bağımsız tasarımlar gerçekleştirme imkanı sunan Ministryof supply birkaç sezon çıkarılmayacak bir mont imal etmiştir. Mercury–dereceli havalarda kar yağışlı havadan, rüzgarlı ve yağışlı olmak üzere sonbahar günlerine kadar çok fazla hava şartına uyum sağlayabilmektedir. Karbon fiber elementlere sahip minimal tasarımı hafif mont su geçirmediği gibi hem içinde hem de dış yüzeyinde hava sıcaklığını ölçen sensörler bulundurmaktadır. Bluetooth ile  kontrol edilebilen mont kişilerin tercihlerini öğrendiği üzere zaman içerisinde kendini otomatik olarak atmosferdeki hava sıcaklığına göre ayarlamaktadır. Soğuk havada sokakta gezinti yapıldıktan sonra sıcak bir yere girildiğinde montta yer alan ısıtıcılar otomatik olarak kapanmaktadır.

iOS Cihazlar İçin 32GB Usb Bellek - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

BENZER İÇERİKLERİlginizi çekebilecek diğer içerikler

Hamsi Kuşu

Hamsi Kuşu 22 Temmuz 2020

Aft Bitkisel Çözüm

Aft Bitkisel Çözüm 17 Temmuz 2020

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

Akıllı Telefonları Şarj Ederken Yapılan Hatalar Televizyon Alırken Nelere Dikkat Etmeliyiz? İyi Bir Uyku İçin 8 Vitamin ve Mineral Takviyesi Neden Sürekli Ertelemek İhtiyacı Duyarız? Sivilceler Nasıl Geçer? Oyuncakların Çocuklar Üzerindeki Etkisi

FACEBOOK'TA BİZ

Site içerisinde yer alan tüm içerikler, WebAilem.Com'a aittir, izinsiz kopyalanamaz ve kullanılamaz.Site içindeki hiçbir doküman, sayfa, grafik, tasarım unsuru ve diğer unsurlar izin alınmaksızın kopyalanamaz, başka yere taşınamaz, alıntı yapılamaz, internet üzerinde veya her ne şekilde olursa olsun yayınlanamaz ve kullanılamaz!

WebAilem.Com | © Copyright 2019 | Tüm Hakları Saklıdır |