Hızlı Bir Şekilde Kilo Vermenin Yolları

Ana Sayfa » GENEL » Hızlı Bir Şekilde Kilo Vermenin Yolları
Hızlı Bir Şekilde Kilo Vermenin Yolları

Günlük hayatta pek çok insan şişmanlık ve obezite ile mücadele etmektedir. Bunun için Türkiye’de Sağlık Bakanlığı medya aracılığı ile birçok kamu spotu paylaşmaktadır. İnsanları harekete geçirmek amacıyla bakanlıklar da birtakım projeler ortaya koymaktadır. Fakat yine de obezite hastalığı ülkemizde hızlı bir şekilde artış göstermekte. İnsanlar da bozuk yaşam tarzları ve sağlıksız beslenme sonucunda hızlı bir şekilde kilo almakta, alınan kilolar geri verilirken büyük zorluk yaşanmaktadır. Sonucu ölümle sonuçlanan şok diyetler, kilo problemi yaşayan insanlar arasında çok yaygın kalıcı bir şekilde kilo vermek isteyenler değişik yöntemlere başvurmakta. Fakat kilo vermenin tek bir koşulu var; düzenli egzersiz ve sağlıklı beslenme. Bunlar yapıldığı takdirde vücut düzenli olarak fazla kilolarından kurtulacak ve sağlıklı bir forma kavuşacaktır.

Kilo verme amacıyla Dr. Yegâne Özcan yaptığı bir açıklamada patates ve elma sabahları yendiği takdirde kilo vermeye yardımcı olduğunu söyledi. Bu gıdaları günün her saatinde tüketmek yerine sadece sabahları kullanmak kilo verme konusunda büyük yardımcı oluyor. Kilo verme konusunda takıntı haline getiren insanların psikoterapi alma konusunda yönlendirilmeleri gerektiğini söyleyen Özcan, her vücudun kendine uygun bir kilo verme yöntemi olduğunu vurguladı. Alınan ve verilen kalori miktarına dikkat çeken Dr. Özcan gün içerisinde yenilen gıdalara dikkat edilmesi gerektiğinin üzerinde durdu. Bu sayede insanların vücut kitle indeksini koruyarak istedikleri vücut ölçülerine kısa bir süre içerisinde kavuşacaklarını belirtti.

Hızlı Bir Şekilde Kilo Vermenin Yolları - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

BENZER İÇERİKLERİlginizi çekebilecek diğer içerikler

Hamsi Kuşu

Hamsi Kuşu 22 Temmuz 2020

Aft Bitkisel Çözüm

Aft Bitkisel Çözüm 17 Temmuz 2020

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

Web Sitesi Neden Yavaş Açılır? Varisler Kadınların Korkulu Rüyası Benzinli mi, Dizel mi? Güneş enerjisi nedir? Neden Kitap Okumalıyız? Vişnenin Faydaları Nelerdir ?

FACEBOOK'TA BİZ

Site içerisinde yer alan tüm içerikler, WebAilem.Com'a aittir, izinsiz kopyalanamaz ve kullanılamaz.Site içindeki hiçbir doküman, sayfa, grafik, tasarım unsuru ve diğer unsurlar izin alınmaksızın kopyalanamaz, başka yere taşınamaz, alıntı yapılamaz, internet üzerinde veya her ne şekilde olursa olsun yayınlanamaz ve kullanılamaz!

WebAilem.Com | © Copyright 2019 | Tüm Hakları Saklıdır |