Hayatı Ne Kadar Güzel Yaşayabiliyoruz?

Ana Sayfa » GENEL » Hayatı Ne Kadar Güzel Yaşayabiliyoruz?
Hayatı Ne Kadar Güzel Yaşayabiliyoruz?

Hiç düşündünüz mü yaşadığımız hayatta ne kadar mutlu olabiliyoruz,hayatı ne kadar güzel yaşayabiliyoruz diye, elimizde olan şeylerin ne kadar kıymetini biliyoruz. Yaşadığımız hayatın iyi ya da kötü yanlarını hiç araştırdınız mi peki? Araştırmadıysanız ya da yaşantınızı hiç sorgulamadıysanız bu yazımızdan sonra yaşantınızla alakalı olarak ufak bir değerlenme yapabilirsiniz…

Herkes güzel ve kaliteli bir hayat sürdürmek ister, fakat imkanlar dahilinde kimi bu istek ve arzusuna ulaşırken kimisi buna ulaşamaz. Fakat insanoğlu nankör derler her zaman elimizde olan şeylerin pek kıymetini bilmeyiz. Var olandan ziyade hep olmayan bizim olsun isteriz elimizdekine şükretmeyi çok azımız yapıyoruz. Hayatın güzelliklerini yaşamın bizlere sunduğu anları görebiliyor muyuz acaba?

HAyatı güzel yaşamak

Farkında mıyız?

Baktığımız zaman çok az bir kesim bunun farkına varabiliyordur, güneşin doğusunu gökyüzündeki yıldızları görebiliyorsak, yazın denizin huzur veren sesini masmavi gökyüzünü görebiliyorsak sevdiğimiz insanlarla birlikte güzel ve keyifli vakit geçirebiliyorsak hayatı güzel yaşayabiliyoruz demektir. Hayatta geçirdiğimiz her günün kıymetini bilmek gerekir.

Sabah uyandığımızda güne huzurlu başlıyorsak, sağlığımız yerinde yaşantımızdan keyif alabiliyorsak eğer yaşadığımız hayatın bize sunmuş olduğu en büyük hediye bu olacaktır zaten. Olumsuz düşünceleri kafamızdan atıp pozitif düşünmemiz yaşadığımız hayattan daha keyif alarak günü daha mutlu yaşamımıza sebebiyet verecektir.

Hayatı Ne Kadar Güzel Yaşayabiliyoruz? - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

BENZER İÇERİKLERİlginizi çekebilecek diğer içerikler

Hamsi Kuşu

Hamsi Kuşu 22 Temmuz 2020

Aft Bitkisel Çözüm

Aft Bitkisel Çözüm 17 Temmuz 2020

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

Sağlık Takip Cihazları Neden Birden Fazla Yabancı Dil Öğrenmeliyiz? Spor Yapılabilecek En Uygun Mekanlar Teknolojide Yeni Gelişmeler Ramazan’da Sağlığınıza Dikkat Edin Euro 2020

FACEBOOK'TA BİZ

Site içerisinde yer alan tüm içerikler, WebAilem.Com'a aittir, izinsiz kopyalanamaz ve kullanılamaz.Site içindeki hiçbir doküman, sayfa, grafik, tasarım unsuru ve diğer unsurlar izin alınmaksızın kopyalanamaz, başka yere taşınamaz, alıntı yapılamaz, internet üzerinde veya her ne şekilde olursa olsun yayınlanamaz ve kullanılamaz!

WebAilem.Com | © Copyright 2019 | Tüm Hakları Saklıdır |