Google Adsense İle Nasıl Para Kazanılır?

Ana Sayfa » GENEL » Google Adsense İle Nasıl Para Kazanılır?
Google Adsense İle Nasıl Para Kazanılır?

Tüm web site sahiplerinin kazanç elde etmesine yönelik kurulan en büyük reklam platformu Google Adsense’dir. Peki Google Adsense İle Nasıl Para Kazanılır? Ülkemizde birçok reklam platformu bulunmaktadır.Fakat bunların hiçbiri Google Adsense’nin yerini tutmamaktadır. Web site sahipleri yönettikleri siteler üzerinden reklam kazancı elde etmek adına birçok  farklı işlem uygulamaktadır. Adsense para kazanma nasıl oluyor.

Öncelikle yeni bir web sitesine sahip olduktan sonra reklam almaya karar verdiniz ve Google Adsense firmasına başvurunuzu gerçekleştirdiniz. Google editörleri tarafından siteniz incelendikten sonra uygunluk almanız durumunda reklam yayınlamaya hazır hale gelmişsiniz demektir.Fakat Google çalışanları tarafından Adsense onayı almak hiç kolay bir süreç değildir.Sitenizin tam anlamıyla eksiksiz olması ve Google politikalarını yerine getirmiş olmanız gerekmektedir.Tüm bu zorlu süreci tamamladıktan sonra Google Adsense reklamları sayesinde kazanç elde etmeye başlayacaksınız fakat şöyle bir durum var ilk etapta çok fazla bir beklenti içerisine girmemelisiniz özellikle ilk zamanlar sabırlı olmalı ve asla pes etmemelisiniz.

 

adsense

http://www.webailem.com/google-adsense-ile-nasil-para-kazanilir/

Süreç Nasıl İşliyor

Google editörleri belirli zamanlarda sitenizi inceleyerek herhangi bir kural ihlali yapıp yapmadığınızı kontrol etmektedirler.Kesinlikle kolay yoldan para kazanacağım şeklinde düşünerek Google editörlerini yanıltıcı davranışlar sergilemekten kaçınmalısınız. Google editörleri olası bir kural ihlaline rastlarsa üyeliğinizi iptal edilebilir. Google Adsense reklamlarını sitenize ekledikten sonra dikkat etmeniz belli başlı kurallar mevcuttur bu kuralları uygularsanız zaten belli bir müddet sonra para kazanmaya başladığınızı gözlemiş olacaksınız.

 Beklerken Sabır Etmeli

İlk etapta sabırlı bir şekilde yola devam etmelisiniz,her gün düzenli bir şekilde seo’ya özgü makaleler girerek sitenizi zenginleştirebilirsiniz. Seo çalışması yaptırarak sitenizin hitini arttırabilir,Google Adsense kazançlarınızın artışına etki edebilirsiniz.Sahte hit veya organik olmayan her
türlü program ve yazılım web sitenize zarar vermektedir. Asla bu şekilde yanıltıcı uygulamalar kullanmamalısınız. Sitenize direk olarak organik yoldan ziyaretçi çekmelisiniz. Backlink çalışması yaparak kaliteli sitelerden siteniz için link alabilirsiniz bu sizin sitenizin gelişiminde aktif olarak rol oynamaktadır.Uygun bir şekilde reklam yerleşimi sağlamalısınız reklam yerleşimi siteniz için çok önemli bir unsurdur.Sitenizi ziyaret edecek olan kişinin gözünden sitenizde belirli noktaları belirlemeli ve uygun alanlara reklam yerleştirmelisiniz.

Google Adsense İle Nasıl Para Kazanılır? - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

BENZER İÇERİKLERİlginizi çekebilecek diğer içerikler

Hamsi Kuşu

Hamsi Kuşu 22 Temmuz 2020

Aft Bitkisel Çözüm

Aft Bitkisel Çözüm 17 Temmuz 2020

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

Gelişen Teknoloji Değişen Hayatlar Gözaltı Morluklarına Veda Etmek İçin Öneriler Motivasyon Nedir? Ezber Nasıl Yapılır? Kilo Alabilmek İçin Ne Yapmalıyız? SINAV STRESİYLE BAŞA ÇIKMA YOLLARI NELERDİR?

FACEBOOK'TA BİZ

Site içerisinde yer alan tüm içerikler, WebAilem.Com'a aittir, izinsiz kopyalanamaz ve kullanılamaz.Site içindeki hiçbir doküman, sayfa, grafik, tasarım unsuru ve diğer unsurlar izin alınmaksızın kopyalanamaz, başka yere taşınamaz, alıntı yapılamaz, internet üzerinde veya her ne şekilde olursa olsun yayınlanamaz ve kullanılamaz!

WebAilem.Com | © Copyright 2019 | Tüm Hakları Saklıdır |