Emeklilere Promosyon Veren Bankalar

Ana Sayfa » EKONOMİ » Emeklilere Promosyon Veren Bankalar
Emeklilere Promosyon Veren Bankalar

Emeklilere verilen promosyon haberleri, emeklilerimizin yüzünü güldürmektedir. Zam ve bayram ikramiyeleri ile maaş gelirinde artış yaşayan emeklilere promosyon fırsatlarını yakından takip etmektedir. Bankalar, emeklileri kendi bankaları ile çalışmaya ikna etmek konusunda adeta yarışa girmiştir. Bu promosyon yarışı ise emeklilerin faydasına olmaktadır. 3 yıllık dönem için maaşa bağlı olarak alacakları promosyon ödemeleri bin liraya kadar çıkmaktadır.

Promosyon Nelerdir?

Bankalar öncelikle yeni emekli müşterisi kazandıran müşterilerine 100-125 lira ödeme yapmaktadır. Emeklilere, 3 yıl bankayla çalışma koşulu ile maaşa bağlı olarak 300, 375, 450 liraya kadar promosyon sağlamaktadır. Bankalar, bu promosyonların yanı sıra birçok konuda da emekliye kampanyaları düzenlemektedir. Bu kampanyalara örnek verecek olursak; bütün ATM’lerde ücretsiz olarak para çekme, havale- EFT yaparken işlem ücreti almama, kredilerde müşterilerine özel oranı olan faiz imkanları sunulmaktadır.

Emekliye Promosyon Veren Bankalardan Bazıları

Ak Bank, kendi bankasıyla çalışması için emekliye 450 liraya kadar ödemeler yapmaktadır. Ücretsiz bütün ATM’lerde para çekme, havale-EFT yaparken işlem ücreti almama ve kredilerde müşterilerine özel oranda faiz imkanı sunmaktadır.

Deniz Bank, kendi bankasıyla çalışması için emekliye 450 liraya kadar ödemeler yapmaktadır ayrıca kendi bankasına emekli kazandıran müşterisine 100 lira vermektedir. Bunların yanı sıra fatura ve alışverişlerde de indirim uygulamaktadır.

Fiba Bank, kendi bankasıyla çalışması için emekliye maaşı göz önünde bulundurularak 330, 415, 500 liraya kadar promosyon sağlamaktadır.

ING Bank, kendi bankasıyla çalışması için emekliye 450 liraya kadar ödeme yapmaktadır. Bunun yanı sıra faizlerde özel imkanlar sağlamaktadır. Otomatik ödeme talimatı verilmesi halinde ekstra 150 lira vermektedir.

İş Bankası, kendi bankasıyla çalışması için emekliye 450 liraya kadar ödeme yapmaktadır. Ücret almadan kredi kartı imkanı sağlamaktadır. Yine ücret almadan havale ve EFT olanakları sağlamaktadır.

TEB, kendi bankasıyla çalışması için emekliye 450 liraya ödeme yapmaktadır. Otomatik fatura talimatı vermesi halinde emekliye, 550 lira daha ödemektedir. Bunların yanı sıra ekstra emekli müşteri getirilmesi halinde 100 lira daha kazandırmaktadır.

Şeker Bank, kendisi ile çalışması için emekliye 450 liraya kadar ödeme sağlamaktadır.

Emeklilere Promosyon Veren Bankalar - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

BENZER İÇERİKLERİlginizi çekebilecek diğer içerikler

Hamsi Kuşu

Hamsi Kuşu 22 Temmuz 2020

Aft Bitkisel Çözüm

Aft Bitkisel Çözüm 17 Temmuz 2020

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

Uykumuzu Nasıl Açarız Düzenli Yürüyüş Yapmanın Faydaları Nelerdir? Akıllı Telefonları Şarj Ederken Yapılan Hatalar Televizyon Alırken Nelere Dikkat Etmeliyiz? Çay Ağacı Yağı ADET SANCISINA NE İYİ GELİR?

FACEBOOK'TA BİZ

Site içerisinde yer alan tüm içerikler, WebAilem.Com'a aittir, izinsiz kopyalanamaz ve kullanılamaz.Site içindeki hiçbir doküman, sayfa, grafik, tasarım unsuru ve diğer unsurlar izin alınmaksızın kopyalanamaz, başka yere taşınamaz, alıntı yapılamaz, internet üzerinde veya her ne şekilde olursa olsun yayınlanamaz ve kullanılamaz!

WebAilem.Com | © Copyright 2019 | Tüm Hakları Saklıdır |