Düşünce Gücüyle Bir Gezinti: Astral Seyahat

Ana Sayfa » GENEL » Düşünce Gücüyle Bir Gezinti: Astral Seyahat
Düşünce Gücüyle Bir Gezinti: Astral Seyahat

Günümüzde çoğu insanın düşünce gücü sayesinde, ruhsal bir gezintiye çıktığını, imgeledikleri mekanları gezdiklerini duymaktayız. Kulağa imkansız gibi gelen bu olaya ise astral seyahat denilmekte. Astral seyahat yapanlar ve telepati uzmanları birçok deneme ve deneyim sonrası bu yolculuğa çıkılabileceğini ve eşsiz bir deneyim olduğunu vurgulamaktadır. Peki bu astral seyahat nedir? Nasıl yapılır? Herhangi bir tehlikesi var mıdır?

Astral Nedir?

Temel olarak prensibi, düşünceyi sadeleştirmeye, bedeni unutmaya, nefes kontrolü sağlamaya ve bir yer imgelemeye dayanan astral seyahat, zihninizde imgelediğiniz ve gitmek istediğiniz bir yere ruhunuz ile gidebilme yeteneğidir. Soyut bir kavram gibi düşünsek de bu seyahati gerçekleştirdiğini, farklı mekanlara gidebildiklerini ve uykuda ki fiziksel bedenlerini dışarıdan görebildiklerini iddia eden birçok insan var. Aynı zamanda bu insanlar bu olağan dışı seyahatin herkes tarafından yapılabileceğini savunmaktadır. Astral seyahatin ne olduğunu özetlemek gerekirse, düşünce gücüyle beden dışı yaptığımız gezintiler diyebiliriz.

Astral Seyahat Nasıl Yapılır?

Öncelikle astral seyahat için ilk yapmanız gereken inanmak. Evet yanlış duymadınız. Bu gezintiye çıkmak için öncelikle inanmanız ve defalarca denemeniz gerekmektedir. Astral seyahat yapana insanların çoğu insanın başarısız olmasının sebebi, yeterince inanmamak ve yeteri kadar ısrarcı olmamasıdır. Tabi ki başarısız olmak için tek etken bu değil. Uygun ortamın olmaması, konsantre olamamak ve astral bedenin, diğer bir deyişle ruhun bedenden çıkarken kişinin bunu fark etmesiyle oluşan korku da astral seyahatin başarısız olmasına neden olmaktadır. İşlemin devamında ise rahat bir şekilde uzandığımız yatağımızda gözlerimizi kapatmalı ve oluşan karanlığı izleyerek hiçbir şey düşünmeden, hareket etmeksizin yatmalıyız. Belli bir süre sonra düzenli nefes alıp verip gitmek istediğimiz yeri imgelemeliyiz. Ardından da bedenden ayrılarak yolculuğumuza çıkabiliriz. Başta da belirttiğimiz gibi bu astral seyahat birçok denemeden sonra gerçekleşecektir.

Tehlikesi Var Mıdır?

Astral seyahat uzmanlarının ve deneyim sahibi kişilerin söylediklerine göre hiçbir tehlikesi bulunmamaktadır. Halk arasında çok bilinmediği için, uyanamama, ölüm gerçekleşmesi, bedene geri dönememe, astral seyahat yaparken oldu gibi söylentilerin odağı olan astral seyahat, sanıldığı gibi tehlikeli değil ve merak eden herkes tarafından yapılabilir.

Düşünce Gücüyle Bir Gezinti: Astral Seyahat - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

BENZER İÇERİKLERİlginizi çekebilecek diğer içerikler

Hamsi Kuşu

Hamsi Kuşu 22 Temmuz 2020

Aft Bitkisel Çözüm

Aft Bitkisel Çözüm 17 Temmuz 2020

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

Gelişen Teknoloji Değişen Hayatlar Gözaltı Morluklarına Veda Etmek İçin Öneriler Motivasyon Nedir? Ezber Nasıl Yapılır? Kilo Alabilmek İçin Ne Yapmalıyız? SINAV STRESİYLE BAŞA ÇIKMA YOLLARI NELERDİR?

FACEBOOK'TA BİZ

Site içerisinde yer alan tüm içerikler, WebAilem.Com'a aittir, izinsiz kopyalanamaz ve kullanılamaz.Site içindeki hiçbir doküman, sayfa, grafik, tasarım unsuru ve diğer unsurlar izin alınmaksızın kopyalanamaz, başka yere taşınamaz, alıntı yapılamaz, internet üzerinde veya her ne şekilde olursa olsun yayınlanamaz ve kullanılamaz!

WebAilem.Com | © Copyright 2019 | Tüm Hakları Saklıdır |