Çapkın Erkeklerin Özellikleri

Ana Sayfa » GENEL » Çapkın Erkeklerin Özellikleri
Çapkın Erkeklerin Özellikleri

Çapkınlık maalesef özellikle erkeklerin doğasında olan bir duygu. En masum erkek bile fırsatını bulursa çapkınlık yapar ya da en azından girişim de bulunur. Çapkın erkelerin bir kısmı bunu tamamen belli ederek yapar bazısı ise belli etmeden alttan alttan yapar. Çapkın erkeği ilk ele veren bakışlarıdır. Gözlerini bir kadın gördüğü zaman ona kilitler öyle ki bakışlar sizi rahatsız edecek derece de olur. Ardından sizinle konuşmak için bahaneler uydurur çoğu havadan sudan olan konular seçer sadece konuşmak için konuşur.

Çapkın erkek sizinle diyaloga girme çabası hiç bitmez ve bir süre sonra sizden randevu koparmaya çalışır alternatifleri hiç bitmez. Siz bahane buldukça o yeni teklifler ile size gelir ta ki kabul ettirene kadar. Sonun da ya pes eder çıkarsınız ya da sert bir dille reddedersiniz. Eğer eşinizin çapkın olup olamadığı merak ediyorsanız onunla dışarı çıktığınız da gözünüz onun üzerin de olsun etrafa bakışlarını kontrol edin. Bunun yanı sıra eşiniz ve ya sevgilinizin arkadaşlarını kontrol edebilirsiniz bayan sayısı onun onu ele verecektir. Aynı zaman da aniden eşiniz de meydana gelen değişikler de onun yeni arayışlar için de olduğunu gösterir. Bu değişikler için de parfüm değiştirme tarz değişikliği ve ya kendine karşı aşırı güven olabilir. Bir kaç kadın tarafından beğenildiğini düşünen erkeğin kendine güveni artar bu da onu ele verir.

Çapkın Erkeklerin Özellikleri - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

BENZER İÇERİKLERİlginizi çekebilecek diğer içerikler

Hamsi Kuşu

Hamsi Kuşu 22 Temmuz 2020

Aft Bitkisel Çözüm

Aft Bitkisel Çözüm 17 Temmuz 2020

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

SINAV STRESİYLE BAŞA ÇIKMA YOLLARI NELERDİR? Spor Yapılabilecek En Uygun Mekanlar GRİP AŞISI VE BİLİNMESİ GEREKENLER BEYİN KANSERİ NEDİR, BELİRTİLERİ NELERDİR? ÇOCUKLARA NASIL KİTAP OKUMA ALIŞKANLIĞI EDİNDİRİLİR? Uykumuzu Nasıl Açarız

FACEBOOK'TA BİZ

Site içerisinde yer alan tüm içerikler, WebAilem.Com'a aittir, izinsiz kopyalanamaz ve kullanılamaz.Site içindeki hiçbir doküman, sayfa, grafik, tasarım unsuru ve diğer unsurlar izin alınmaksızın kopyalanamaz, başka yere taşınamaz, alıntı yapılamaz, internet üzerinde veya her ne şekilde olursa olsun yayınlanamaz ve kullanılamaz!

WebAilem.Com | © Copyright 2019 | Tüm Hakları Saklıdır |