Canlı Videoları Paylaşan Gözlük

Ana Sayfa » GENEL » Canlı Videoları Paylaşan Gözlük
Canlı Videoları Paylaşan Gözlük

Canlı Videoları Instagram ve YouTube Üzerinden Paylaşan Güneş Gözlüğü

Eski dönemlerde Snapchat’in video kaydeden güneş gözlükleri çok satılmadığı için depolarda kalmış ve firmanın 40 milyon dolar zarar etmesine sebep olmuştu. Bu defa ise benzer bir konsepti farklı bir firma denemek üzere ACE Eyewear ismini taşıyan akıllı güneş gözlüğünü tasarlamıştır. Spactacles sadece snapchat ile bağlantı kurulabilmek üzere geliştirilmiştir. Üretilen elektrikli kaykaylar ile ünlü olduğu Actonun ACE Eyewear gözlükleri ise canlı video yayınlarına ait klipleri ya da çekilen fotoğrafları Facebook olmak üzere Instagram ve YouTube üzerinden de akıllı telefon uygulaması beraberinde paylaşmaya olanak sağlamaktadır. Fotoğraf ya da video çekmeye başlamak için gözlük çerçevesinin sol üst tarafında deklanşör görevi gören butona basmak gerekmektedir.

Vücuda Giren Güneş Işınlarını Ölçen Pilsiz Sensör

Yağmur damlası büyüklüğünde pilsiz çalışan ve tırnağa yapışan ultraviyole ışın sensörü ve Sense Ces 2018 de kendisini tanıttı. Loreal 2016 ces fuarında my UV patch isminde ultraviyole ışınları ölçebilen ve vücuda geçici bir dövme gibi yapışan bir yama ile kendisini tanıtmıştır. Marka ces 2018 senesinde ise sense’yi tanıttı. Sensör neredeyse bir yağmur damlası büyüklüğünde olurken sadece 2 milimetreden daha az kalınlıkta ve 9 milim genişliğindedir. Aktiviteler sırasındakişiningüneş ışınlarına maruz kalma oranını da ölçerek 3 aylık veriyi hafızasında tutmasından dolayı oldukça fazla alternatif sunmaktadır. Akıllı telefonlarla entegre çalışabilen sensör hem iOS hem de Android uygulamasına sahip olurken kullanıcı bu sensör sayesinde vücuda ne kadar güneş aldığını kolay bir şekilde görebilmektedir.

Her Adımda Tasarımlarınızı Yansıtın

Çocukluk evrelerinde ayaklardan çıkarılmak istenmeyen adım atıldığında topukta ya da  kırmızı ışık yanıp sönen ayakkabıların geliştirilmiş bir diğer benzeri olan yolculuğuna ise 2015 senesinde rekor bir destek ile tamamlayan indiego go 952.952 dolar kadar destek almıştır. Bu durumda İndiegogo kampanyası ile başlayan shiltwear arkasından iki yana uzanan renkli ve esnek yapıda küçük bir full HD ekran yer almaktadır. Akıllı telefon uygulamasından seçilen çeşitli hareketli görseller Bluetooth ya da wi-fi bağlantısı beraberinde bu ekranda oynatılabilmektedir.

Canlı Videoları Paylaşan Gözlük - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

BENZER İÇERİKLERİlginizi çekebilecek diğer içerikler

Hamsi Kuşu

Hamsi Kuşu 22 Temmuz 2020

Aft Bitkisel Çözüm

Aft Bitkisel Çözüm 17 Temmuz 2020

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

CİLT YAŞLANMASININ NASIL ÖNÜNE GEÇERİZ? Online Eğitim Nedir? Avantajları Nelerdir? Kariyer Danışmanlığı Nedir, Ne İş Yapar? Akıllı Ev Eşyaları Neden Kitap Okumalıyız? Adsense Gelir Artırma

FACEBOOK'TA BİZ

Site içerisinde yer alan tüm içerikler, WebAilem.Com'a aittir, izinsiz kopyalanamaz ve kullanılamaz.Site içindeki hiçbir doküman, sayfa, grafik, tasarım unsuru ve diğer unsurlar izin alınmaksızın kopyalanamaz, başka yere taşınamaz, alıntı yapılamaz, internet üzerinde veya her ne şekilde olursa olsun yayınlanamaz ve kullanılamaz!

WebAilem.Com | © Copyright 2019 | Tüm Hakları Saklıdır |