Akıllı Saatler

Ana Sayfa » GENEL » Akıllı Saatler
Akıllı Saatler

Gözlükler gibi kol saatleri de günlük hayatımızda sık sık takılan aksesuarlar arasında yer almaktadır. Akıllı saatler aslında bu alanda önde giden isimler içerisinde bulunmaktadır. Bu alanda lider olan marka ise Samsung firması olmaktadır. Galaxygear saatler uzun zamandır sektöründe yer alırken yeni modelleri ise çıkmaya devam etmektedir. İlk zamanlar Android kullanılırken yeni modellerde ise Android ya da tizen işletim sistemi bulunmaktadır. Galaxygear birçok akıllı telefonla aynı niteliklere sahip olsa dahi tek başına kullanılabilen bir cihaz olmamaktadır. Bu saatlerin temel özelliği telefon ya da tabletlerin en temel özelliklerine kolayca eşim sağlanmasına olanak sağlarken telefon ve çantada erken çaldığında fark edilmese de kolunuzda Galaxygear varsa onun sesini duyabilir ya da ışığın yanıp söndüğünü rahatlıkla görebilirsiniz.

Galaxy Gear Özellikleri

akıllı saat

Akıllı saatin temel özellikleri arasında bulunan erişim kolaylığı herkes tarafından tercih edilmesine sebebiyet vermektedir. Rahatlıkla aramaları ve bildirim seslerini duyulmasını sağlayan akıllı saatler arasında yer alan Galaxygear telefonları çantadan çıkarmakla uğraştırmadan görüşmelerin rahatlıkla yapılabilmesine olanak sağlamaktadır. Çocukluk dönemlerinde oynanan ajanlık oyunları bir nebze olsun gerçekleşmektedir. O zamanlarda hayalleri kurulan direkt konuşma imkanı sunan hayallerimizin içerisinde yer alan akıllı saatler bu hayalleri gerçeğe çevirmektedir. Akıllı saatin birçok başka alternatifleri de bulunmaktadır. Fotoğraf çekebilme özelliği ile işinizi kolaylaştıran ve not alma imkanı tanırken müzik çalabilir ve video oynatılabilir. Gayet kullanışlı bir cihaz olurken akıllı saat akımına kapılmaktan birçok kişi kendisini alamadı.

Konum Takip

Kaybolma ihtimali yüksek olan ama acil durum düğmesine basma yeteneği olmayan evcil hayvanlar için tag bulunmaktadır. Bunlar hayvanların tasmalarının da alacak kadar küçük olmasından dolayı GPS yongası sahiplerine evcil hayvanlarının nerede olduğunu göstermesine olanak sağlamaktadır. Aynı zamanda her ikisi de hayvan sahiplerine bir emniyet çemberi oluşturma ve evcil hayvanları o alanı terk ettiğinde haberdar olma şansını sahiplerine tanımaktadır. Anahtar gibi cansız nesneler için Tile takip cihazı bulunmaktadır. Bu minik bluetooth cihazı dizüstü bilgisayarlara, anahtar,  cüzdanlara ya da diğer birçok yanımızda taşıyabildiğimiz eşyalara rahatlıkla takılabilmektedir.

Akıllı Saatler - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

BENZER İÇERİKLERİlginizi çekebilecek diğer içerikler

Hamsi Kuşu

Hamsi Kuşu 22 Temmuz 2020

Aft Bitkisel Çözüm

Aft Bitkisel Çözüm 17 Temmuz 2020

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

Neden Kitap Okumalıyız? Kendi Tarzını Kendin Yarat Windows Nedir? Maket Ev Nasıl Yapılır? Detoks Banyosu Nasıl Yapılır? İtfaiyecilik Nedir?

FACEBOOK'TA BİZ

Site içerisinde yer alan tüm içerikler, WebAilem.Com'a aittir, izinsiz kopyalanamaz ve kullanılamaz.Site içindeki hiçbir doküman, sayfa, grafik, tasarım unsuru ve diğer unsurlar izin alınmaksızın kopyalanamaz, başka yere taşınamaz, alıntı yapılamaz, internet üzerinde veya her ne şekilde olursa olsun yayınlanamaz ve kullanılamaz!

WebAilem.Com | © Copyright 2019 | Tüm Hakları Saklıdır |