Akıllı Ev Eşyaları

Ana Sayfa » GENEL » Akıllı Ev Eşyaları
Akıllı Ev Eşyaları

Akıllı bir evi olmasını herkes günümüzde hayal etmektedir. Geçmişten bugüne en büyük hayaller arasında yer alan akıllı evler artık gerçeğe dönüşmek üzere. Akıllı evlere renk katacak olan eşyalardan biri ise LG markasının F4J9JHP2T akıllı çamaşır makinesi ilerleyen evrelerde evleri süsleyecek gibi duruyor. Çamaşırları hem en hijyenik şekilde temizleyen hem de istenildiği üzere yıkama işlemleri ile uzaktan kontrol etmeye olanak sağlayan bu akıllı çamaşır makinesi teknoloji harikaları arasında yer almaktadır. 10 buçuk kilo yıkama ve 7 kilo kurutma kapasitesi olan çamaşır makinesi 1400 devir ile çalışmaktadır. Aynı zamanda makinenin Steamrefresh teknolojisi ile hiçbir kimyasal kullanmadan çamaşırlar buharla temizlenebilmektedir.

Akıllı Ampul

Akıllı ev konseptinde tüm bu teknolojiler hayata keyif katarken aynı zamanda ortama renk katacak ışıklandırma sistemleri de teknoloji harikaları içerisinde yer almaktadır. Philips Hue serisi akıllı ampulleri ortamdaki ışığın kontrolünü tamamen kişiye bırakmaktadır. Akıllı telefon uygulaması üzerinden kontrol edilebilen yeni nesil ampuller sayesinde ortamın ışığını parlaklığını rengini kişi ayarlaya bilmektedir. 9n lx ışık kuvvetine 16.000000 renk desteğine sahip olan PhilipsHue ampuller 2 sene phillips garantisi altında satışa sunulmaktadır. A + enerji tasarruflu lamba ampuller sayesinde evler ışıklarla donatılıp akıllı telefon ile yönetilerek yaşam alanında eşsiz bir ambiyansa kavuşturma şansını kişilere sunmaktadır. Bu sayede ev ışıklandırmalarında enerji tasarrufu beraberinde ışıl ışıl evlerin olmasına olanak sağlamaktadır.

4 Antenli Modem

Tüm cihazlar wi-fi bağlantısı ile uzaktan yönetilebilirken akıllı evlerde bu doğrultuda iyi bir wi-fi modem bulunması da kaçınılmaz hale gelmektedir. Bu durumda ev içerisinde iyi bir wifi modem bulunması internetin kesintisiz güçlü sinyaller ile yüksek performans aktarılması için akıllı modem tercihlerinin yapılmasına mecbur bırakmaktadır. Bu tür akıllı ev konseptlerin de üstesinden gelinebilecek yeteneklere sahip olan ASUS DSL – AC55U modem alırken ilk tercihlerden olmalıdır. 2,4 GHZ ve 5 GHz frekans bantlarında kablosuz internet dağıtımı yapabilen 4 haneli ile oldukça geniş bir alana wifi  dağıtabilmektedir. Güçlü bir modem arayanlar için bu alternatiflerin kullanılması oldukça büyük imkanlar sağlamaktadır.

Akıllı Ev Eşyaları - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

BENZER İÇERİKLERİlginizi çekebilecek diğer içerikler

Hamsi Kuşu

Hamsi Kuşu 22 Temmuz 2020

Aft Bitkisel Çözüm

Aft Bitkisel Çözüm 17 Temmuz 2020

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

Gelişen Teknoloji Değişen Hayatlar Gözaltı Morluklarına Veda Etmek İçin Öneriler Motivasyon Nedir? Ezber Nasıl Yapılır? Kilo Alabilmek İçin Ne Yapmalıyız? SINAV STRESİYLE BAŞA ÇIKMA YOLLARI NELERDİR?

FACEBOOK'TA BİZ

Site içerisinde yer alan tüm içerikler, WebAilem.Com'a aittir, izinsiz kopyalanamaz ve kullanılamaz.Site içindeki hiçbir doküman, sayfa, grafik, tasarım unsuru ve diğer unsurlar izin alınmaksızın kopyalanamaz, başka yere taşınamaz, alıntı yapılamaz, internet üzerinde veya her ne şekilde olursa olsun yayınlanamaz ve kullanılamaz!

WebAilem.Com | © Copyright 2019 | Tüm Hakları Saklıdır |